Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Комоні Лудвик Лудвикович

1

 У ніч із 19 на 20 січня 2020 року на 58 році життя раптово пішов із життя депутат Чопської міської ради VII скликання Лудвик Лудвикович Комоні. Лудвик Лудвикович очолював постійну комісію з питань земельних відносин та містобудування та представляв виборчий округ №21. Був членом Товариства Угорської Культури Закарпаття. Протягом останніх десяти років Лудвик Лудвикович присвятив навчанню дітей та вихованню майбутнього покоління у Чопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені, де зарекомендував себе як чудовий педагог і наставник.

Лудвик Комоні користувався величезною повагою як своїх колег-вчителів, так і колег-депутатів. Він був глибоко порядною людиною зі щирим серцем і відкритою душею.

Чопська міська рада висловлює рідним та близьким найщиріші слова співчуття з приводу смерті Лудвика Лудвиковича Комоні, котрий залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя.

Світла пам’ять про Лудвика Лудвиковича назавжди збережеться в наших серцях.

Автобіографія

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання майнового характеру

Звіт про депутатську діяльність

Депутатські запити, звернення

Повноваження депутата місцевої ради достроково припинено відповідно до пункту 8 статті 5 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”.