Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Чопська міська рада погодила проект договору про партнерство та співпрацю зі словацькими інвесторами (ФОТО)

0

Учора, 23 травня, у кабінеті міського голови відбулась зустріч з представниками словацької фірми «ECO EU» s.r.o. На ній були присутні представники-засновники вказаної фірми Ігор Горянський та Єва Колларикова, а також адвокат з їх боку – Ростислав Петрушко (м. Ужгород). З боку Чопської міської ради участь у зустрічі взяли: міський голова Валерій Самардак, заступники міського голови Ігор Гіжан і Валентина Плиска.

Метою зустрічі було погодження проекту договору про партнерство та співпрацю між словацькою фірмою «ECO EU» s.r.o. та Чопською міською радою. Предметом договору є співпраця в галузі поводження з побутовими відходами на території Чопа (збирання, перевезення, сортування та утилізація твердих та інших побутових відходів).

Аби новостворене підприємство нормально функціонувало, фірма «ECO EU» s.r.o. забезпечить фінансову можливість придбання: спеціального автомобіля для збирання та перевезення твердих побутових відходів; необхідної кількості та асортименту контейнерів для збирання відходів; програмне забезпечення для обліку абонентів на послуги по вивезенню відходів; необхідну оргтехніку для роботи ТОВ «ЕКОЧОП».

Остаточне рішення про створення ТОВ «ЕКОЧОП» було затверджене на засіданні 9 сесії депутатів VII скликання Чопської міської ради.