Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Інформація щодо африканської чуми свиней

0

Африканська чума свиней (АЧС) — це висококонтагіозна, гостра, інфекційна, вірусна хвороба свиней, що входить до переліку особливо небезпечних (карантинних) хвороб тварин і списку інфекційних та інвазійних хвороб тварин, затвердженого МЕБ на 2015 рік.
Це одна із найбільш небезпечних хвороб свиней, оскільки характеризується високою смертністю, завдає значних економічних збитків. Вірус африканської чуми свиней не становить небезпеки для людини.
Що необхідно знати пересічному громадянину про африканську чуму свиней (АЧС)?
– АЧС не становить небезпеки для людей;
– на АЧС хворіють лише дикі та свійські свині (всіх видів, порід та статево-вікових груп);
– резервуаром африканської чуми свиней в природі є дикі свині, від яких заражаються свійські (домашні свині);
– основний шлях передачі збудника — це безпосередній контакт тварин між собою (хворої та здорової) та перенесення збудника від хворої до здорової тварини через посередника, у ролі якого найчастіше виступає людина, а також предмети догляду, інвентар, взуття та одяг, транспортні засоби та корми, у тому числі й харчові відходи;
– збудник хвороби тривалий час може зберігати свою життєздатність поза організмом і в першу чергу в харчових продуктах, заражених вірусом АЧС;
– холод (заморожена свинина) лише консервує збудника (продукт залишається небезпечним для свиней після розморожування);
– виявивши хвору тварину (нестандартна поведінка) чи труп свині в природному середовищі, необхідно негайно сповістити про це державну службу ветеринарної медицини та вжити заходів щодо унеможливлення контакту із виділеннями хворої тварини.
Що мають знати власники тварин про африканську чуму свиней? АЧС — це:
– висококонтагіозна (надзвичайно заразна),
– гостра (ознаки хвороби розвиваються дуже швидко),
– інфекційна (здатна до зараження, тобто може передаватись від однієї сприйнятливої тварини до іншої),
– вірусна (на збудник не діють антибіотики, тому немає лікування)
– хвороба (хворобливий стан організму — тварина виглядає підозріло, не так, як завжди)
– свиней (хворіють домашні та дикі свині).
У трупах свиней вірус зберігається до десяти тижнів, у м’ясі від хворих тварин — до 155 днів, у копченій шинці — до 5 місяців, у гною — до 3 місяців.
Ознаки хвороби:
Інкубаційний період короткий (2–12 днів) і супроводжується лихоманкою (40–42 °С) впродовж 48  годин перед проявом клінічних ознак (на відміну від класичної чуми свиней) та відсутністю інших симптомів в цей період. Більшість хворих тварин у цей час виглядають абсолютно здоровими й не відмовляються від корму (і лише незначний відсоток проявляє неспокій або ж, навпаки, постійно лежить).
Клінічні ознаки проявляються, коли спадає температура: у тварини проявляють ознаки слабкості (хитка хода, відмова від корму, спрага), збиваються в гурти, з’являються ознаки серцевої недостатності: синюшністю (ціаноз) шкіри та значні крововиливи (геморагії на шкірі та у внутрішніх органах).
Загибель хворих тварин настає внаслідок серцевої недостатності (набряк легенів внаслідок геморагічного діатезу) переважно на 7–10 добу з моменту прояву перших клінічних ознак хвороби. Смертність при АЧС складає майже 100%.