Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення туристичного збору »

0

24.04.2017р.

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Чопської міської ради Закарпатської області «Про встановлення туристичного збору».

Це рішення регулює організаційні та економічні відносини, пов`язані із справлянням туристичного збору на території міста Чоп.

Платниками збору, згідно проекту рішення, є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, про встановлення туристичного збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюємо розроблений  Фінансовим управлінням проект рішення Чопської міської ради Закарпатської області «Про встановлення туристичного збору».

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу до нього розміщено на офіційному сайті Чопської міської ради у мережі Інтернет у розділі «Регуляторні акти»/Проекти.

Зауваження та пропозиції прийматимуться впродовж 1( одного) місяця з дня оприлюднення даного повідомлення.

Адреса: 89502, Україна, Закарпатська область, м. Чоп, вул. Берег, 2,

Телефон: 380-312-71-12-42, 71-19-90; Факс: 380-312-71-12-42;

 email: chop-rada.gov.ua.

Відповідальна особа – Абрамова Наталя Федорівна, начальник Фінансового управління Чопської міської ради.