Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення податку на майно в м. Чоп на 2018 рік»

0

25.04.2017р.

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Чопської міської ради Закарпатської області «Про встановлення податку на майно в м. Чоп на 2018 рік».

Це рішення регулює організаційні та економічні відносини, пов`язані із справлянням податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю.

Платниками податків, згідно проекту рішення, є -

  1. Податок на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки: фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.
  2. Транспортний податок: фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що є об’єктами оподаткування.
  3. Плата за землю: власники земельних ділянок, земельних часток (паїв); землекористувачі.

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюємо розроблений  Фінансовим управлінням проекту рішення Чопської міської ради Закарпатської області «Про встановлення податку на майно в м. Чоп на 2018 рік».

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу до нього розміщено на офіційному сайті Чопської міської ради у мережі Інтернет у розділі «Регуляторні акти»/Проекти.

Зауваження та пропозиції прийматимуться впродовж 1(одного) місяця з дня оприлюднення даного повідомлення.

Адреса: 89502, Україна, Закарпатська область, м. Чоп, вул. Берег, 2,

Телефон: 380-312-71-12-42, 71-19-90; Факс: 380-312-71-12-42;

 email: chop-rada.gov.ua.

Відповідальна особа – Абрамова Наталя Федорівна, начальник Фінансового управління Чопської міської ради.