Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Оголошення для депутатів-жінок Чопської міської ради

0

У березні цього року було створено громадську організацію “Жіночий вибір”, що є частиною Жіночої Демократичної Мережі та складовою глобальної ініціативи Міжнародного Республіканського Інституту, покликаною забезпечувати активну участь жінок у політичному житті.

Лист-запрошення

Шановні жінки-депутати!

Запрошуємо Вас взяти участь у Першій конференції Західного регіону, яка організовується Жіночою демократичною мережею “Жіночий вибір” за сприяння Міжнародного Республіканського Інституту і відбудеться 2 червня в Івано-Франківську.

У рамках конференції жінки-депутати Західної України: Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Волинської, Рівненської, Чернівецької та Закарпатської областей, будуть мати можливість познайомитися, обмінятися досвідом, а також розглянути ряд важливих питань щодо необхідності проведення суспільно-важливих реформ в галузі освіти, культури, медицини, економічного та соціального розвитку України, регіонів і міст.

У свою чергу, ГО “Жіночий вибір” покликана сприяти активнішому залученню жінок до роботи на керівних посадах у владі і політичних партіях, де жінки-депутати можуть відігравати вирішальну роль на місцевому рівні та вести чесну політичну гру. Для цього необхідно лобіювати інтереси жінок у політичних структурах, закріпити гендерні виборчі квоти та сприяти розвитку жіночого потенціалу в суспільно-політичному житті.

е-мейл: o.savchykif@gmail.com

Контактний телефон: +38-095-52-80-941 – Юлія Рев’юк

Керівник Західного регіону ГО “Жіночий вибір”                               Оксана Савчук