Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради (ФОТО) / (ФОТО) Megtartották a Csapi Városi Tanács Végrehajtó Bizottságának ülését (FOTÓ)

0

Сьогодні, 18 травня, відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради.

До порядку денного було підготовлено 19 проектів рішень, серед яких 2 додаткові, а 1 питання було знято з розгляду.

Присутні заслухали та затвердили звіт про підсумки виконання бюджету міста за січень-березень 2017 року, висновок вартості майна, розпорядження Чопського міського голови про закінчення опалювального сезону, зміни до рішення виконавчого комітету від 16 червня 2016 року №114 “Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”, до складу комісії. Члени виконкому затвердили питання щодо підготовки навчальних закладів міста до проведення літнього оздоровлення дітей і школярів, надання висновку щодо можливості призначення опікуном

Також на засіданні був прийнятий ряд рішень про надання матеріальної допомоги мешканцям міста та затверджений звіт про фінансово-господарський комунального підприємства “Водоканал Чоп”.

Наостанок міський голова привітав усіх присутніх із Днем вишиванки.

Május 18-án megtartották a Csapi Városi Tanács Végrehajtó Bizottságának ülését.

A napirendi kérdésekhez 19 határozat-tervezetet készítettek el, amelyek között 2 pótlólagos volt, 1 kérdést pedig levettek a napirendről.

A jelenlévők megvizsgálták és jóváhagyták a város költségvetésének teljesítéséről szóló beszámolót 2017 január-március folyamán, a vagyonértéki zárójelentést, Csap város polgármsterének rendeletét a fűtési idény befejezéséről, a végrehajtó bizottság 2016. június 16-án hozott 114. számú határozatának módosítását a Házak és a ház körüli területek fenntartásának tarifáiról, A végrehajtó bizottság tagjai jóváhagyták a város oktatási intézményeinek a gyerekek nyári üdültetésére való felkészítéséről szóló kérdést, valamint a gyám kirendelésének lehetőségéről szóló engedély megadásának kérdését.

Az ülésen elfogadtak egy sor határozatot az anyagi segély nyújtásáról a város lakosainak és jóváhagyták a Csapi Vízművek kommunális vállalat pénzügyi-gazdasági beszámolóját.

Végezetül a város polgármestere mindenkit felköszöntött a varrottas ing napja alkalmából.