Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

ВСП «Ужгородська дистанція водопостачання» “навела благоустрій” на місцях проривів (ДОКУМЕНТ, ФОТО)

0

Ми неодноразово повідомляли про незадовільну ситуацію в місті щодо ситуації із водопостачання. Для вирішення цієї проблеми ведуться багаторічні перемовини з усіма структурними підрозділами залізниці: ПАТ «Українська залізниця», РФ «Львівська залізниця», ВСП «Ужгородська дистанція водопостачання».

Після того, як на початку року у місті було відсутнє водопостачання декілька днів, міською радою були надіслані листи для негайного реагування щодо забезпечення населення Чопа якісною водою та відновлення об’єктів благоустрою після ліквідації аварійних витоків.

Учора, 18 травня, на адресу міської ради надійшла офіційна відповідь, у якій ПАТ «Укрзалізниця» пропонує розглянути питання про співпрацю з ремонту водопровідних мереж із подальшою їх частковою передачею на баланс міста. Терміни необумовлені, адже законодавством не передбачений порядок і механізм передачі майна. І, зважаючи на те, що аварії трапляються чи не щодня, необхідно буде постійно вкладати значні кошти з міського бюджету в чуже майно.

Також у своїй відповіді ПАТ «Укрзалізниця» повідомляє, що проведено благоустрій на вулицях Ужгородська, 4, Вербова, 8, Шкільна, 13, Латорицька, 3. Однак зі світлин, які були зроблені сьогодні, 19 травня, видно, що роботи на вищевказаних вулицях навіть не починалися.

Для відновлення пошкодженого дорожнього покриття у місцях «проривів» розроблено проектно-кошторисну документацію. Тож ремонт на вулицях Шкільній, 12, проспект Залізничників буде проведений ремонт дороги, а рахунки за виконану роботу будуть надіслані до ВСП «Ужгородська дистанція водопостачання».