Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Ансамблі “Скерцино” і “Гармонія” відзначили 25-ту і 15-ту річниці (ФОТО, ВІДЕО) / A Skercino és a Harmónia 25-ik és 15-ik évfordulójukat méltatták (FOTÓ, VIDEÓ)

0

Сьогодні, 27 травня, відбувся звітній концерт учнівського ансамблю скрипалів “Скерцино” з нагоди 25-ї річниці та угорського вокального учнівського колективу “Гармонія” з нагоди 15-ї річниці.

На урочистостях були присутні почесні гості: очільник Чопа Валерій Самардак, секретар міської ради Михайло Чолавин, начальник управління культури Закарпатської ОДА Вікторія Фролова, начальник управління освіти,культури, молоді та спорту Марія Лугова, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені Василь Мага, підприємець, спонсор закладу Василь Палко.

Захід відкрила директор Чопської дитячої музичної школи Маргарета Гісем, яка розповіла про зародження колективів і їхні досягнення.

Своїми виступами присутніх порадували молодша і старша групи колективу “Гармонія”, які виконали пісні угорською та українською мовами під акомпанемент піаніно, гітари, а капела, та ансамбль “Секрцино” під акомпанемент піаніно та кларнета.

Після завершення концерту почесні гості вручили колективам і їхнім керівникам грамоти від Закарпатської ОДА та Чопської міської ради, грошові подарунки, картини, квіти та ласощі.

Наостанок іменинників музичним твором привітали колишня учениця, а ансамбль скрипалів теплими словами подякував своїм педагогом за натхнення та віру в них.

Május 27-én került sor a Skercino tanulói hegedű együttes 25-ik évfordulója és a Harmónia vokális magyar tanulói együttes 15-ik évfordulója alkalmából szervezett beszámolói koncertre.

Az ünnepségen jelen voltak a tiszteletre méltó vendégek: Valerij Szamardak, Csap város vezetője, Mihajlo Csolavin, a városi tanács titkára, Viktória Frolova, a Kárpátaljai MÁKH művelődési főosztályának vezetője, Mária Lugova, az oktatási, művelődési, ifjúsági és sport főosztály vezetője, Maha László, a Csapi 2. Számú Széchenyi István Középiskola igazgatója, Palkó László vállalkozó, az intézmény szponzora.

A rendezvényt Margaréta Hiszem, a Csapi Gyermek Zeneiskola igazgatója nyitotta meg, aki beszámolt a kollektívák alapításáról és eredményeiről.

A Harmónia együttes kis- és nagycsoportja kellemes perceket szerzett a jelenlévőknek, magyar és ukrán nyelven adtak elő dalokat zongora és gitár zenei kíséretében, a kapella és a Skercino együttes pedig zongora és klarinét kíséretében.

A koncert befejezését követően a vendégek átadták a kollektíváknak és vezetőiknek a Kárpátaljai MÁKH és a Csapi Városi Tanács okleveleit, valamint pénzjutalmakat,  festményeket, virágokat és édességeket.

Végezetül, az ünnepelteket zenedarabbal köszöntötte az egykori végzős, a hegedűsök együttese pedig meleg szavakkal fejezte ki köszönetét pedagógusaiknak.