Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Розпочався призов на строкову військову службу в 2017 році

0

Відповідно до Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу” (зі змінами), Указу Президента України від 7 липня 2017 року №178/2017 «Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України», розпорядження голови Закарпатської ОДА  від 14 липня 2017 №259 «Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України», з метою забезпечення призову на строкову військову службу до Національної гвардії України придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Призов на строкову військову службу не передбачає залучення військовослужбовців строкової військової служби до участі в антитерористичній операції в Донецькій, Луганській областях.

Медичний огляд для проходження строкової військової служби для  призовників міста Чоп проходитиме 17 серпня 2017 року о 9.00 год. в Ужгородському ОМВК за адресою: м. Ужгород, вул. Бородіна, 22/2. Для отримання повісток на проходження медичного огляду звертатися у відділ з питань режимно-секретної та мобілізаційної роботи, ТЕБ і НС Чопської міської ради (м. Чоп, вул. Залізнична, 1, каб. 8) 71-28-83 або Ужгородського ОМВК (м. Ужгород, вул. Бородіна, 22/2) 61-28-00.

Довідки про навчання на денній формі та довідки про склад сім’ї, якщо є діти, приносити в Ужгородський ОМВК (м. Ужгород, вул. Бородіна, 22/2).

УВАГА! Ухилення від призову на строкову військову службу відповідно до статті 335 Кримінального кодексу України карається обмеженням волі на строк до 3-х років.