Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Оголошення про обрізання дерев і відключення електропостачання / Közlemény a fák metszéséről és az áramszolgáltatás kikapcsolásáról

0

Шановні мешканці міста Чоп!

Сьогодні, 7 серпня, працівники РЕМу обрізатимуть гілля, яке досягло електричних кабелів. У  зв’язку з цим на вулиці Перемоги, Міксата, Кошута, Вакарова, частково Миру, проїзді Миру буде обмежене електропостачання з 09.00 до 16.00 год.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Tisztelt csapi lakosok!

Augusztus 7-én a villamos művek munkatársai levágják azokat a faágakat, amelyek érintik a villanydrótokat. Emiatt ebben a Győzelem, a Mikszáth, a Kossuth, a Vakarov utcákban, a Béke utca egy szakaszán, a Béke közben 09.00 órától 16.00 óráig (8.00-15.00 k.-e. i. sz.) korlátozva lesz az áramszolgáltatás.

Elnézésüket kérjük az ideiglenes kényelmetlenségért.