Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У ДНЗ “Казка” призупинено навчально-виховний процес / A Mese Óvodában szünetel az oktatási-nevelési folyamat

0

Шановні батьки вихованців ДНЗ «Казка» міста Чоп!

Повідомляємо, що з 8 по 14 серпня буде тимчасово призупинено навчально-виховний процес у ДНЗ «Казка» у зв’язку з будівництвом та реконструкцією закладу, підтопленням приміщень та з метою збереження життя й здоров’я вихованців та колективу. Просимо батьків з порозумінням віднестися до цього.

Tisztelt szülők és a csapi Mese Óvoda növendékei!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2017. augusztus 8-a és 14-e között a Mese Óvodában ideiglenesen szünetel az oktatási-nevelési folyamat az intézmény építése és felújítása, a helyiségek beázása miatt, valamint a növendékek és a kollektíva életének és egészségének a megőrzése céljából. Kérjük a szülőket, fogadják megértéssel.