Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Колектив міського Будинку культури «Феєрверк» взяв участь у фестивалі «Дзвінкі перлини Верховини» (ФОТО) / A városi művelődési ház Fejerverk kollektívája részt vett a Dzvinki perlini Verhovini fesztiválon (FOTÓ)

0

Колектив міського Будинку культури, а саме ансамбль студії сучасної естрадної пісні «Феєрверк» та Віра Сентипал, взяли участь в обласному фестивалі коломийки «Дзвінкі перлини Верховини». Цей фестиваль відбувся  наприкінці липня у Воловці.

У селищі міського типу дівчата познайомилися з колоритними колективами та солістами з Рахівського, Міжгірського, Свалявського, Ужгородського, Мукачівського, Тячівського, Хустського районів, виступали разом із фольклорним ансамблем «Чіп» Житомирської області, учасниками телевізійного шоу «Україна має талант».

Поїздка на Воловеччину була веселою, дівчата повернулися  з гарними враженнями.

A városi művelődési ház kollektívája, mégpedig a modern esztrád dalok stúdiójának Fejerverk együttese és Vira Szentipál részt vettek a Dzvinki perlini Verhovini megyei kolomijka fesztiválon. A fesztivált július végén tartották a Volóci járásban.

A nagyközségben a lányok megismerkedhettek a Rahói, az Ökörmezői, a Szolyvai, az Ungvári, a Munkácsi, a Técsői és a Huszti járás kollektíváival és szólistáival, akik a Zsitomir megyei Csip együttes tagjaival (Ukrajina maje talant televíziós show-műsor résztvevői) együtt felléptek a rendezvényen.

A Volóci járásba tett kirándulás jó hangulatban zajlott, a lányok szép élményekkel gazdagodva tértek haza.