Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У Чопі пройшла виїзна акція мобільного центру зайнятості (ФОТО) / Csapon megtartották a mobil foglalkoztatási központ kiszállásos akcióját (FOTÓ)

0

Сьогодні, 9 серпня, у сквері поблизу пам’ятника «Невинно загиблим жертвам Другої світової війни» відбулася виїзна акція мобільного районного центру зайнятості спільно з Чопським бюро правової допомоги. Під час заходу були представлені усі послуги, які надає центр зайнятості, наявні вакансії у місті Чоп та Ужгородському районі. Також мешканцям повідомили, що в бюро вони можуть отримати безкоштовно юридичну консультацію та професійну допомогу адвоката.

Augusztus 9-én a második világháborúban elesett áldozatok emlékére állíttatott emlékmű közelében, a parkban került sor a mobil foglalkoztatási központ kiszállásos akciójára a Csapi Jogi Tanácsadó Irodával közösen. A rendezvényen bemutatták azokat a szolgáltatásokat, amelyeket a foglalkoztatási központ nyújt, valamint a Csapon és az Ungvári járásban lévő betöltetlen állásokat. A lakosokat úgyszintén tájékoztatták arról, hogy milyen szolgáltatásokat vehetnek ingyen igénybe a jogi tanácsadó irodában és az ügyvédek szakmai segítségéről.