Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Освітян Чопа нагородили Подяками Міністерство освіти і науки України та обласною премією імені Августина Волошина (ФОТО)

0

У четвер, 28 вересня, на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Відвідали це свято і освітяни міста.

Розпочала урочистості директор департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації Ганна Сопкова, яка привітала всіх колег із професійним святом. Очільниця освітньої галузі краю наголосила, що цього року відзначається 10-річчя педагогічної премії імені Августина Волошина. Голова Закарпатської облдержадміністації Геннадій Москаль вручив 18 освітянам  Закарпаття цю премію. Премію від міста Чоп отримала директор ДНЗ «Казка» Галина Мацьо.

Вагомий внесок у святкування Дня працівника освіти зробило і Міністерство освіти і науки України, відзначивши педагогічних працівників за багаторічну сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність та досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління  своїми нагрудними знаками «Василь Сухомлинський», Почесними грамотами та Подяками.

Приємним є той факт, що такими Подяками Міністерства освіти і науки України були нагороджені начальник та заступник начальника управління освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради Марія Лугова та Єва Сюч.

Вітаємо нагороджених та бажаємо всім освітянам міцного здоров´я на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, Божої благодаті, миру, любові та злагоди!