Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Відбулося засідання 24 сесії Чопської міської ради VII скликання (ФОТО)

0

Сьогодні, 18 жовтня, відбулося засідання 24 сесії Чопської міської ради VII скликання.

До порядку денного було підготовлено та обговорено 10 проектів рішень сесії, серед яких 1 додаткове питання, а 2 зняті на доопрацювання.

Присутні заслухали та затвердили зміни до міського бюджету на 2017 рік, до Програми благоустрою м. Чоп на 2017-2018 роки, Програми впровадження молодіжної, сімейної, дитячої та гендерної політики на 2016-2020 роки, Програми соціально-економічного розвитку на 2017 рік, до структури, штату та чисельності апарату Чопської міської ради. Крім того, міськими обранцями було надано пільгу зі сплати земельного податку на 2018 рік військовій частині Т0300.

Також були затверджені 2 рішення щодо земельних питань.

На завершення було вирішено провести спільне засідання депутатських комісій щодо розгляду питань про внесення змін до Положення про порядок передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста та про затвердження переліку нерухомого майна територіальної громади міста Чоп, що може бути передане в оренду, які були направлені на доопрацювання, 24 жовтня о 16.00 год.