Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У Чопі було закладено капсулу у фундамент майбутнього водозабору (ФОТО, ВІДЕО)

0

Сьогодні, 18 жовтня, у міському парку провели закладання капсули у фундамент майбутнього водозабору з очищення води з підземних свердловин, на якому були присутні голова Закарпатської державної адміністрації Геннадій Москаль, очільник Чопа Валерій Самардак, секретар міської ради Михайло Чолавин, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Ігор Гіжан, почесний громадянин Чопа Володимир Суліма, військовий капелан отець Сергій, представники військових частин, залізниці, преси, мешканці міста.

Захід відкрив міський голова Валерій Самардак, який процитував текст, котрий був закладений у капсулу: “У цей день 18 жовтня 2017 року відбувається значна подія в житті мешканців міста Чоп — розпочинається будівництво насосно-фільтрувальної станції міського водозабору на підземних свердловинах.

Багато років проблема постачання чистої води у місті була невирішена. Сьогодні зусиллями Чопської міської ради, активної участі мешканців міста, за підтримки керівництва Закарпатської області, стало можливим розпочати будівництво, яке дасть надію мешканцям Чопа та в подальшому навколишніх сіл отримати в свої оселях чисту питну воду.

Ця капсула стане символом наполегливості, послідовності та плідної праці багатьох поколінь керівників, працівників та простих мешканців, які приклали свої зусилля для реалізації цього проекту“.

“Питання води — це головний біль жителів Чопа. І ця проблема завжди була на контролі обласної державної адміністрації, і спільними зусиллями ми її вирішимо. Люди хочуть отримувати чисту джерельну воду, а не  брудну з каламутних річок.

Увесь проект коштує 20 мільйонів гривень. Цього року міська рада і ми разом із Фондом регіонального розвитку виділили понад 6 мільйонів, які повинні бути освоєні до кінця року. Так, аби вже на початку наступного року люди змогли прийти й набрати собі води”, — зауважив губернатор Закарпаття Геннадій Москаль.

З молитвою на вдале будівництво виступив військовий капелан отець Сергій, який освятив землю на місці майбутнього будівництва. Опісля цього голова ОДА заклав капсулу у фундамент водозабору.