Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У міській раді відбулася зустріч із опікунами та піклувальниками (ФОТО)

0

Сьогодні, 25 жовтня, у міській раді відбулася зустріч із опікунами та піклувальниками, на якій були присутні заступник начальника служби у справах дітей Закарпатської обласної державної адміністрації Наталія Красногорська, виконуючий обов’язки міського голови, секретар міськради Михайло Чолавин, начальник служби у справах дітей Олександра Дзюба, начальник відділу реєстраційних дій Ольга Маркович, адміністратор ЦНАПу Андреа Кривяник, начальник відділу соціального захисту населення та праці при УПСЗН Вікторія Гаджа, начальник  Чопського бюро надання правової допомоги Марія Бецко та опікуни.

На початку наради начальник Служби Чопської міської ради зазначила про важливість зустрічі, націлила присутніх на діалог і співпрацю з метою вирішення проблемних питань дітей. Присутні проаналізували стан виконання опікунами та піклувальниками обов’язків з виховання, утримання та навчання підопічних дітей. Важливе значення мало обговорення питання захисту житлових та майнових прав дітей, обстеження та лікування дітей, оздоровлення, отримання ними освіти, матеріального забезпечення та підготовки їх до самостійного життя. Крім того, було загострено увагу на покращенні роботи опікунів та піклувальників по вихованню своїх підопічних.

Представник соціального захисту наголосила, що необхідно своєчасно поновлювати пакет документів, пов’язаний із соціальними виплатами опікунам та піклувальникам дітей. Зазначила, що це є необхідним для своєчасного нарахування соціальних виплат.  Окремо зупинилася на необхідності вирішення опікунами та піклувальниками дітей у встановленому порядку, питання щодо виплати батьками дітей аліментів на утримання підопічних, повідомивши, що відсутність в управлінні праці документа про наявність або відсутність аліментних платежів може бути підставою для припинення опікунам соціальної допомоги. Окремо було оговорене питання отримання субсидії.

Під час зустрічі начальник  Чопського бюро правової допомоги Марія Бецко проінформувала присутніх про основні напрямки діяльності бюро, завдання і принципи роботи підрозділу, зазначила основні види правових послуг, які надаються, та роздала  інформаційні матеріали.

Заступник начальника служби у справах дітей Закарпатської ОДА наголосила про відповідальність опікунів та піклувальників перед державою  і особисто перед дитиною за їх гідне виховання, утримання та забезпечення законних прав та інтересів дітей.

Наостанок опікуни та піклувальники отримали відповіді на всі питання, їм була надана допомога у вирішенні їхніх проблем.