Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У дитячій музичній школі провели протипожежні тренування (ФОТО)

0

Сьогодні, 25 жовтня, на базі Чопської дитячої музичної школи пройшли протипожежні тренування «Дії керівного складу цивільного захисту учасників навчального процесу школи при виникненні надзвичайної ситуації «Пожежа у приміщенні школи». Захід проводив майстер виробничого навчання Навчально-методичного центру з ЦЗ та БЖД Закарпатської області Віктор Волошин. Також були присутні начальник відділу з питань режимно-секретної та мобілізаційної роботи, ТЕБ і НС Лариса Фомічова, заступник начальника Управління освіти, культури, молоді та спорту Єва Сюч, вчителі та вихованці ДМШ.

Усі учасники взяли участь у навчальній евакуації людей при виникненні пожежі, навчилися користуватися вогнегасником та надавати першу медичну при опіках.

Разом із тим Віктор Волошин розповів про одну з проблем сьогодення — тероризм. Представник Навчально-методичного центру з ЦЗ та БЖД зауважив, що потрібно бути дуже уважними при виявленні підозрілих пакетів чи сумок, адже необачність може призвести до вибуху. Він наголосив, що їх у жодному разі не можна заносити до школи чи класних приміщень, а при виявлені необхідно викликати відповідні служби.