Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У міській бібліотеці провели екскурсію “У світі книги чарівної” (ФОТО)

0

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає  залучати  до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній  смак і самостійність суджень дітей. У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг, роботі з ними.

Саме з цією метою сьогодні, 25 жовтня, у Чопській міській дитячій бібліотеці було організовано  пізнавально-оглядову екскурсію під назвою “У світі книги чарівної”. До  бібліотеки завітали маленькі гості, учні 4 класу, разом зі своїм учителем Мариною Ліпчей. Екскурсію провела бібліотекар Кароліна Бобонич, яка ознайомила школярів із книжковим фондом бібліотеки, провела захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками, що представлені у читальній залі.

Також бібліотекар познайомила дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, розповіла їм про абетковий та систематичний каталог, ознайомила з тематичними полицями дитячого фонду, а також проінформувала про нові надходження літератури для дітей.

У дівчаток особливе захоплення викликала виставка-дефіле “Суперстильна дівчинка – це ти”, а хлопчиків захопили книги про автомобілі та пригоди.

Цікавим доповненням екскурсії став конкурс малюнків “Улюблений казковий герой” та аукціон загадок. Весело та радісно було у цей день в бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки і стати її читачами. Усім дуже сподобалася цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від маленьких користувачів.