Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради (ФОТО) / Megtartották a Csapi Városi Tanács Végrehajtó Bizottságának ülését (FOTÓ)

0

Сьогодні, 26 жовтня, відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради.

До порядку денного було підготовлено 28 проектів рішень, серед яких 3 додаткові питання.

Члени виконкому прийняли рішення про приватизацію квартири, впорядкування адресного господарства, надання дозволу на отримання грошової компенсації за належне для отримання жиле приміщення. Крім того, присутні затвердили зміни до рішення “Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”, до договору найму житлового приміщення, у квартирному обліку при виконавчому комітеті.

Також на засіданні було прийнято 7 рішень про надання матеріальної допомоги, розглянуто 13 питань щодо приватизації житлових приміщень у гуртожитку.

У різному міський голова Валерій Самардак запросив усіх присутніх тематичний вечір відпочинку “Одного разу на Хелловін” та попросив повідомляти у разі виявлення несвоєчасного ввімкнення чи вимкнення вуличного освітлення для його повторного налаштування.

Наостанок секретар міської ради запросив усіх присутніх взяти участь у відзначенні 73-ї річниці визволення Закарпаття та України від фашистських загарбників, яке відбудеться завтра о 10.30 год. поблизу меморіалу “Загиблим воїнам – визволителям Чопа”.