Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У міській дитячій бібліотеці провели пізнавально-оглядову екскурсію “Чарівне царство книжок” (ФОТО)

0

Сьогодні, 27 жовтня, у Чопській міській дитячій бібліотеці була організована пізнавально-оглядова екскурсія “Чарівне царство книжок”.

У світлому та затишному приміщенні бібліотеки на учнів 3-Б класу ЗОШ №1 та їхнього учителя Валентину Януш  чекала бібліотекар Кароліна Бобонич, яка завжди рада своїм  відвідувачам. Адже у спілкуванні з книгою не повинно бути жодних перерв, бо книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, долучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій.

Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає залучати учнів школи до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній смак і самостійність суджень дітей. У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг, роботі з ними.

Бібліотекар розповіла дітям про роль та значення бібліотеки в житті дітей. Було презентовано книжково-ілюстративну виставку-рекламу нових книг «Книжкові мандри», маленьким читачам було надано поради, як правильно читати книги та роздано пам’ятки справжнім книголюбам. Також Кароліна Еріківна розповіла про історію бібліотеки, познайомила дітей із правилами користування бібліотекою, тематичними  полицями дитячого фонду та проінформувала про нові надходження літератури для дітей. Цікавим, захоплюючим доповненням екскурсії стала пізнавальна вікторина “Чи знаєте ви казку?” та  конкурс малюнків “Улюблений казковий герой”.