Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Санаторно-курортне лікування для пільгової категорії населення

0

Шановні мешканці міста Чоп, УПСЗН Чопської міської ради вчергове  інформує вас про можливість та порядок забезпечення певних пільгових категорій осіб санаторно-курортним лікуванням.

З 01.01.2017 запрацював новий механізм оплати послуг за санаторно-курортне лікування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, осіб з інвалідністю, учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників антитерористичної операції,  який базується на укладанні тристоронньої угоди між особою, управлінням соціального захисту населення та санаторно-курортним закладом. Тобто тепер людина може самостійно обирати санаторій для оздоровлення та звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. Після чого укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги.

Гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначатиметься щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном.

Орієнтований перелік закладів Закарпатської області, які  можуть надавати послуги санаторно-курортного лікування особам з інвалідністю, громадянам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, учасникам антитерористичної операції:

- Дочірнє підприємство «Клінічний санаторій «Карпати» ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпроф-оздоровниця», ЄДРПОУ 02649615;

- ДП “Санаторій Поляна”, ЄДРПОУ 02649880;

- ДП Санаторій  “Верховина”, ЄДРПОУ 02647289;

- ДП Санаторій “Сонячне Закарпаття”, ЄДРПОУ 02649905;

- ДП Санаторій “Шаян”, ЄДРПОУ  02647183;

- Дочірнє підприємство «Санаторій «Синяк» ЗАТ лікувально

оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця», код за ЄДРПОУ –02649704;

- ПП «Джерело-2» Санаторій «Орлине гніздо», код ЄДРПОУ 32086361.

Більш детальну інформацію щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням можна отримати в Управлінні праці та соціального захисту населення Чопської міської ради та на сайті Мінсоцполітики http://www.msp.gov.ua в розділі «Громадянам» – «Санаторно-курортне лікування».