Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Оголошення на заміщення вакантної посади / Hirdetés a megüresedett állások betöltéséről

0

Чопська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії – юрисконсульта правового відділу.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, без вимог до стажу роботи, вільно володіють державною мовою та мають навички роботи на комп’ютері.

Документи, що подаються для участі у конкурсі: заява по участь у конкурсі, заповнена особова картка (форми П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 3х4 см, копія документа, який посвідчує особу, копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (кандидата на посаду), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством, копії документів про освіту (підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня), копія військового квитка (для військовозобов’язаних).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається головним спеціалістом з кадрової роботи: м. Чоп, вулиця Берег, 2, кабінет № 17 або за телефоном 0312 71 12 42.

Термін протягом якого приймаються заяви становить 30 днів з дати публікації оголошення (7 листопада).