Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Чоп засяяв нічними вогнями (ФОТО)

0

Багато років у Чопі наявна проблема з вуличним освітленням.  Упродовж останніх двох років були проведені чисельні ремонтні роботи, аби їх усунути. Разом із тим для покращення якості освітлення та економії енергії розпочато заміну старих натрієвих ламп на сучасні енергозберігаючі LED-лампи. Спільними зусиллями міської влади та електромонтерами з організації “КімВест” нарешті вдалося відновити вуличне освітлення на вулицях, які протягом тривалого  часу залишалися неосвітленими у нічний період: Вакарова, Сечені, Міксата, Кошута, проїзд Миру тощо.

Роботи продовжуватимуться й надалі, однак є природні фактори, які збільшують кількість необхідних ремонтних робіт. Тому просимо вибачення у мешканців міста через тимчасові незручності, котрі виникли протягом останніх трьох тижнів із вуличним освітленням. Після сильних буревіїв, які пройшли Закарпаттям, частина електромережі вийшла з ладу. Зокрема, на ТП №2 (вул. Головна) сталося замикання, що спричинило постійну роботу вуличного освітлення. На ТП №9 (вулиця Йосипа Бокшая) через переплітання дротів на вулиці Миру сталося замикання, що призвело до відключення ліхтарів у ¼ частині міста. Також у зв’язку з надзвичайною ситуацією відбулося перенавантаження електромережі, що спричинило перегорання ламп.

Для усунення наслідків негоди ремонті роботи проводилися аварійними бригадами Ужгородського РЕМу, однак повністю відремонтувати освітлення їм не вдалося. Аби якнайшвидше відновити роботу ліхтарів у нічній і вечірній час до роботи долучилися працівники міськради та комунальних підприємств. На сьогодні наслідки негоди вдалося ліквідувати майже повністю.

Сподіваємося, що таких прикрощів більше не станеться у нашому місті, а Чоп завжди палатиме нічними вогнями.