Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Чопської міської ради Закарпатської області «Про внесення змін до Положення про порядок проведення телекомунікаційних мереж на території м. Чоп затвердженого рішенням 30 сесії 6 скликання від 15 липня 2014 року № 7»

0

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Чопської міської ради Закарпатської області «Про внесення змін до Положення про порядок проведення телекомунікаційних мереж на території м. Чоп затвердженого рішенням 30 сесії 6 скликання від 15 липня 2014 року № 7».

Це Положення розроблено з метою впорядкування та забезпечення контролю за розміщенням телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку  та іншого слабкострумового обладнання в житлових будинках та інших об’єктах комунальної власності територіальної громади міста, на підставі Законів України «Про телекомунікації», «Про житлово-комунальні послуги», «Про радіочастотний ресурс України», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності»,  керуючись пунктом 38 частини першої статті 26, статтями 59 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Цілі регулювання:

- створити економічні умови для подальшого розвитку цієї галузі господарської діяльності;

- забезпечити рівні можливості суб’єктам господарювання, які здійснюють будівництво та експлуатацію телекомунікаційних мереж, для організації надання телекомунікаційних послуг споживачам;

- упорядкувати взаємовідносини між операторами телекомунікацій та управителями майна будь-якої форми власності щодо використання дахів нежитлових будівель та споруд для розташування телекомунікаційних мереж та обладнання;

- забезпечити належний контроль за діяльністю операторів телекомунікацій щодо розташування телекомунікаційних мереж та обладнання на нежитлових будівлях і спорудах.

     Проект рішення та аналіз регуляторного впливу до нього розміщено на офіційному сайті Чопської міської ради у мережі Інтернет у розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції приймаються впродовж 1 місяця з дня оприлюднення даного повідомлення: Адреса: 89502, Україна, Закарпатська область, м. Чоп, вул. Берег, 2, Телефон: 380-312-71-12-42, 71-19-90; Факс: 380-312-71-12-42; chop_rada@ukr.net

Відповідальна особа – начальник відділу економіки та інвестицій Чебан Т.В., начальник відділу міського господарства Горинецький А.Й.