Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У Чопській ЗОШ №1 провели профілактичні заходи з питань пропаганди здорового способу життя, профілактики наркоманії (ФОТО)

0

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 практичним психологом Тетяною Федчик спільно з представником Чопської громадської молодіжної організації «Разом» Олександром Федуловим було проведено ряд профілактично-просвітницьких заходів з учнями 9-11-х класів із питань пропаганди здорового способу життя, профілактики наркоманії.

Учні переглянули документальний фільм, в якому висвітлено вплив наркотиків на організм та життя людини, отримали інформацію для того, щоб мати змогу протистояти цьому негативному явищу. Після обговорення переглянутого, старшокласники активно виконали декілька тренінгових вправ, котрі допомогли їм зрозуміти суть проблеми та причини її виникнення.

На завершення з метою підведення молоді до правильного вибору та активної позиції свідомого громадянина, визначили як подолати проблему поширення наркоманії у Чопі шляхом власної корисної дії для себе і рідного міста. Дивіться, що вийшло…