Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У Чопі відзначили День Гідності та Свободи (ФОТО, ВІДЕО) /Csapon megemlékeztek a Méltóság és Szabadság napjára (FOTÓ, VIDEÓ)

0

Сьогодні, 21 листопада, у Чопі відзначили День Гідності та Свободи. Урочистий захід пройшов на площі Героїв Майдану.

Мітинг розпочався з декламування віршів про події на Майдані учнями загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Після чого присутні вшанували пам’ять загиблих на Майдані та в зоні АТО хвилиною мовчання.

“Цього дня ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських військових, які захищали та захищають недоторканість і цілісність нашої держави на Сході України. Усіх, хто не шкодував ні власного здоров’я, ні власного життя заради того, аби ми могли жити у вільній, демократичній та суверенній державі. Усі вони назавжди залишаюся в пам’яті народу, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Сьогоднішній день — це незаперечний доказ відродження української нації, її бажання рухатися в бік європейської інтеграції. Події 2013-2014 років на Майдані згуртували наш народ, відродили національний дух, показали, що українська нація — це нація гордих, вільних, здатних відстояти свою думку, свободу, державність і людську гідність”, — відзначила у промові заступник міського голови, керуючий справами Валентина Плиска.

Зі зворушливими музичними композиціями виступили ансамбль студії сучасної естрадної пісні «Феєрверк» та солістка міського Будинку культури Віра Сентипал.

Закінчився мітинг покладанням свічок.