Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Відбулося засідання 25 сесії Чопської міської ради VII скликання (ФОТО)

0

Сьогодні, 6 грудня, відбулося засідання 25 сесії Чопської міської ради VII скликання.

До порядку денного було підготовлено та обговорено 35 проектів рішень сесії, серед яких 2 додаткові питання, а 3 не прийняті більшістю голосів.

Засідання розпочалося з нагородження. З нагоди другої річниці створення патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві, Міжнародного дня волонтера та Дня місцевого самоврядування грамотами міської ради були вручені поліцейським, волонтерам, депутатам, а очільник Чопа Валерій Самардак нагороджений грамотою Закарпатської обласної ради.

Присутні заслухали та затвердили звіт про виконання бюджету міста за січень-вересень 2017 року, зміни до Програми благоустрою м. Чоп на 2017-2018 роки, Програми управління об’єктами комунальної власності територіальної громади м. Чоп на 2017-2019 роки, Програми культурно-мистецьких заходів на 2016-2017 рр., Програми соціально-економічного розвитку м. Чоп на 2017 рік, Програми фінансової підтримки комунальних підприємств м. Чоп на 2016-2018 роки, Міської програми надання інших пільг окремим категоріям громадян міста Чоп на 2017 рік, міського бюджету на 2017 рік. Крім того, були прийняті план роботи Чопської міської ради на І півріччя 2018 року, рішення про передачу на баланс підприємства основних засобів, зміни у плані підготовки проектів регуляторних актів в сфері господарської діяльності, про збільшення розміру статутного капіталу КП “Водоканал Чоп”.

Разом із тим на засіданні 25 сесії були затверджені Порядок розроблення міських цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання, Порядок встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території міста Чопа, додаткова угода № 2 до договору від 09 грудня 2016 року про передачу коштів медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання послуг з охорони здоров’я населенню міста Чоп, Договір про передачу коштів медичної субвенції, зміни у Положенні про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою для розміщення об’єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення,

Також були прийняті 15 рішень щодо земельних питань.

Наостанок секретар міської ради Михайло Чолавин повідомив, що засідання 26 сесії відбудеться у середу, 20 грудня, та нагадав депутатам про необхідність подачі електронних декларацій у 2018 році.