Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У військовій частині Т0300 пройшли заходи, присвячені Дню Збройних сил України (ФОТО)

0

5 грудня у військовій частині Т0300 пройшли урочисті заходи, присвячені Дню Збройних сил України та Міжнародному дню волонтера. На святі були присутні представники Чопської міської ради, Мукачівського військового ліцею, держспецтранслужби, військового шпиталю, волонтери з Берегова та громадської організації “Народна рада Мукачівщини”, священнослужителі.

Порадували присутніх виступами народний хореографічний ансамбль “Арабеск”, ансамбль студії сучасної естрадної пісні “Феєрверк”, солісти міського Будинку культури Ігор Михайлечко та Віра Сентипал.

Під час урочистостей командир в/ч Т0300 підполковник  Станіслав Приходько та заступник командира з  з морально-психологічного забезпечення капітан Ігор Ігнатович нагородили військовослужбовців, волонтерів і представників духовенства почесними відзнаками та грамотами. До привітань долучилися і секретар Чопської міської ради Михайло Чолавин і заступник міського голови Валентина Плиска, які вручили грамоти та подякували за допомогу, котру військова частина надає місту, депутат Мукачівської міськради, координатор ГО “НРМ” Юрій Кравчук.

Також із нагоди свята волонтерів нагородили подяками та почесними грамоти Закарпатської обласної державної адміністрації.