Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У Чопській міській дитячій бібліотеці пройшов захід “Життя без насильства” (ФОТО)

0

Відповідно до Плану заходів з проведення Національної кампанії “Стоп насильству!” Україна щорічно приєднується до Міжнародної правозахисної  акції «16 днів проти насильства».

Цього року акція тривала з 25 листопада по 10 грудня.  Вона мала за мету привернути увагу громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» розпочата у 1991 році.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати: 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, 1 грудня –Всесвітній  день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі, 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

У рамках  цієї акції в Чопській міській дитячій бібліотеці зроблена тематична виставка з літературних джерел та проведений захід “Життя без насильства”, в якому взяли участь учні 9-А класу Чопської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.  Захід став для школярів приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Посприяв вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги  до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, шанобливого ставлення до людей (дітей) хворих на ВІЛ.

Потрібно бути уважними до людей та особливо дітей, які нас оточують,  не залишати їх у біді.