Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Відбулося засідання 26 сесії Чопської міської ради VII скликання (ФОТО)

0

Сьогодні, 20 грудня, відбулося засідання 26 сесії Чопської міської ради VII скликання.

До порядку денного було підготовлено та обговорено 19 проектів рішень сесії, серед яких 3 додаткові питання, а 1 щодо внесення змін до міської цільової Програми “Питна вода 2006-2020 роки” не прийнято більшістю голосів.

Засідання розпочалося з вшанування пам’яті загиблого у зоні АТО військового, який був зареєстрований у Чопі, Андрія Сипавки.

Присутні заслухали та затвердили бюджет міста на 2018 рік, план підготовки проектів регуляторних актів в сфері господарської діяльності на 2018 рік, Перелік відомостей, що містять службову інформацію і ряд міських програм: про відзначення в місті Чоп державних та місцевих свят, історичних подій, знаменних і пам’ятних дат та інших заходів на 2018-2020 роки; про відшкодування, компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян міста Чоп на приміському сполученні (Ужгород-Чоп, Чоп-Ужгород) загального користування залізничним транспортом на 2018 рік; про надання інших пільг окремим категоріям громадян міста Чоп на 2018 рік; соціально-економічного розвитку м. Чоп на 2018 рік. Разом із тим міські обранці внесли зміни до цільової Програми “Екологія на 2016- 2020 роки”, до Програми  інвентаризації  та державної    реєстрації    об’єктів   права комунальної власності територіальної  громади м. Чоп на 2017 – 2019 роки, до міського бюджету на 2017 рік, до до Положення про порядок проведення телекомунікаційних мереж на території м. Чоп затвердженого рішенням 30 сесії 6 скликання від 15 липня 2014 року № 7, до установчих документів структурних підрозділів Чопської міської ради.

Крім того, на засіданні сесії було надано пільги зі сплати земельного податку на 2018 рік Чопському прикордонному загону та 7 державній пожежно-рятувальній частині Управління ДСНС України у Закарпатській області, упорядковано умови оплати праці міського голови на 2018 рік та створено комунальне некомерційне підприємство “Чопський центр первинної медико-санітарної допомоги”.

Також було прийняте 1 рішення щодо земельного питання.

Наостанок секретар міської ради наголосив на тому, що необхідно колегіально розглянути проекти рішень, які на попередніх засіданнях направлялися на доопрацювання. Тож після спільного обговорення міськими обранцями було вирішено винести на розгляд чергового засіданні сесії, яке відбудеться у січні 2018 року, рішення “Про затвердження переліку нерухомого майна територіальної громади міста Чоп, що може бути передана в оренду” та “Про внесення змін до Положення  про порядок передачі в оренду  нерухомого майна, що належить  до комунальної власності територіальної громади міста” із внесенням змін відповідно до рекомендацій депутатів.