Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Про звітування депутатів Чопської міської ради

0

Відповідно до Додатку 5 “Положення про звітування Чопського міського голови, постійних комісій міської ради та депутатів міської ради”,  який є невід’ємною частиною Статуту територіальної громади міста Чоп, затвердженого рішенням 19 сесії Чопської міської ради VII скликання від 14.02.2017 року № 7, депутати міської ради періодично, але не рідше одного разу на рік, особисто звітують про свою роботу перед територіальною громадою.

Згідно Положення міська рада визначає орієнтовні терміни проведення звітів депутатів перед територіальною громадою на підставі поданих пропозицій. Орієнтовні строки звітування затверджуються рішенням ради до березня місяця кожного року і розміщуються на офіційному веб-порталі Чопської міської ради в мережі Інтернет.

Звіт депутатів міської ради повинен містити відомості: про їх діяльність у міській раді та в її органах, присутність на пленарних засіданнях і засіданнях постійних та інших комісій міської ради, прийняті міською радою та її виконавчими органами рішення, про хід їх виконання, про їхню участь в обговоренні, прийнятті та в організації виконання рішень міської ради, про роботу депутата міської ради з виборцями, особистий прийом громадян, виконання їх доручень та інші важливі для життєдіяльності міста питання.

Письмовий та електронний звіт депутата, інформацію про дату, час, та місце звітування депутат подає особисто в Чопську міську раду не пізніше як за 10 днів до дня звітування, які розміщуються на офіційному веб-порталі Чопської міської ради в мережі Інтернет. Окрім того, інформація про дату, час та місце звітування розміщується на дошках оголошень міста. Також вона може поширюватися в будь-яких інших засобах масової інформації, соціальних медіа, соціальних мережах, усіма доступними способами з метою ознайомлення з нею якомога більшої кількості членів територіальної громади.

Депутат міської ради зобов’язаний прозвітувати про свою роботу в будь-який час на вимогу загальних зборів виборців за місцем проживання, трудової діяльності або навчання, а також органів самоорганізації населення.

Просимо депутатів Чопської міської ради до 26 січня 2018 року особисто  подати  інформацію про дату, час, та місце звітування про свою роботу перед територіальною. Звітування має відбутися протягом  І півріччя 2018 року.

Свої пропозиції  просимо надавати секретарю міської ради  в письмовому  вигляді з метою подальшого формування проекту рішення Чопської міської ради «Про орієнтовні терміни проведення звітів депутатів перед територіальною громадою».

Положення про звітування Чопського міського голови, постійних комісій міської ради та депутатів міської ради можна почитати за цим посиланням.