Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Привітання з Новим роком! / Újévi köszöntő!

0

Шановні мешканці міста Чоп!

Вітаємо Вас із прийдешнім Новим роком!

Сьогодні у минуле відходить ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод та здійснення планів. 2017 рік збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав поштовх у майбутнє. Тож нехай і 2018 рік стане сприятливим для втілення всіх благих починань на користь громади міста.

Напередодні новорічного свята існує традиція загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Тож від усієї душі зичимо Вам, аби 2018 рік був прихильнішим до нас та до наших родин і приніс нашій країні довгоочікуваний мир.

Усім мешканцям Чопа бажаємо міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного добробуту й затишку, незламного духу, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги, прихильності долі та Божого благословення!

Гарних свят та хорошого настрою!

Чопська міська рада

Tisztelt csapi lakosok!

Köszöntjük Önöket az Újesztendő alkalmából!

Ma leköszön egy újabb év, amely reményekkel és aggodalmakkal, győzelmekkel és nehéz megpróbáltatásokkal, akadályok leküzdésével és tervek megvalósításával teli volt. 2017 újabb tapasztalatokkal gyarapított bennünket, összekovácsolt és lendületet adott a jövőbe. Nos, 2018 is legyen kedvező a város közösségének javára végzett valamennyi kezdeményezésünk megvalósításához.

Az újévi ünnepek küszöbén már hagyomány kívánni valamit és hinni abban, hogy feltétlenül beteljesül. Tiszta szívünkből azt kívánjuk Önöknek, hogy a 2018-as esztendő legyen kegyes hozzánk és családjainkhoz, és hozza el országunkba a régóta várt békét.

Csap város valamennyi lakosának jó egészséget, határtalan boldogságot, családi jólétet, szeretetet és bőséget kívánunk. Az új év legyes nemes ügyekben, kellemes meglepetésekben, feledhetetlen benyomásokban gazdag, ajándékozza meg önöket szeretteik kedvességével, alkotói elképzeléseik és álmaik váljanak valóra!

Boldog újévet és jókedvet kívánunk!

Csapi Városi Tanács