Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У міському Будинку культури провели “Новорічний вернісаж” (ФОТО,ВІДЕО)

0

Сьогодні, 29 грудня у міському Будинку культури пройшов тематичний вечір “Новорічний вернісаж”. На захід були запрошені працівники міської ради на чолі з міським головою Валерієм Самардаком і секретар Михайлом Чолавином, президент Закарпатської обласної федерації бодібілдингу та фітнесу Олександр Свида.

Під час заходу була проведена урочиста церемонія нагородження обдарованих дітей міста у таких номінаціях, як “Інтелектуальна надія”, “Спортивна надія”, “Юний митець”, “Відкриття року”. Подяки міської ради й солодощі отримали не лише вихованці ЗОШ №1 і №2 імені Іштвана Сечені, ДМШ, ДЮСШ, а й вчителі та педагоги закладів, керівники ансамблів. На згадку про сьогоднішній вечір із кожними номінантами були зроблені пам’ятні фото.

“У нашому місті багато талановитих дітей: хтось кращий спортсмен, хтось краще грає на музичних інструментах, хтось гарно навчається і в майбутньому може стати професором чи доктором наук. І ми поставили собі за мету:  продемонструвати наші чопські таланти, які, можливо, надихнуть на звершення й своїх друзів. І сподіваюся, що такий захід, котрий ми започаткували цьогоріч, стане доброю традицією нашого міста”, — відзначив керманич міста, наостанок привітавши усіх із прийдешніми святами.

Порадували присутніх виступами народний хореографічний ансамбль “Арабеск”, хореографічний клуб східного танцю “Наргіс”, ансамбль студії сучасної естрадної пісні “Феєрверк”, ансамбль “Чупачупс”, солістка Будинку культури Анна Павлечко, віце-чемпіон України з бодібілдингу Станіслав Бубненков.