Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Оприлюднення відомостей про проведення повідомної реєстрації колективних договорів (угод)

0

Інформація-оприлюднення

 відомостей про проведення повідомної реєстрації колективних договорів (угод) підприємств, установ та організацій в м. Чоп Управлінням праці та соціального захисту населення Чопської міської ради за IV квартал 2017 року.

До уваги керівників, працівників підприємств, установ та організацій, фізичних осіб – підприємців, профспілкових та інших громадських організацій, уповноважених органів трудових спорів, уповноважених осіб трудових колективів та інших зацікавлених осіб.

Відповідно до пункту 7 «Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних  угод, колективних договорів», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року №115, Управління праці та соціального захисту населення Чопської міської ради оприлюднює відомості про повідомну реєстрацію колективних договорів (угод) між адміністрацією та трудовим колективом (профспілковим комітетом) підприємств, установ та організацій у м. Чоп у 2017 році.

За IV квартал 2017 року у встановленому порядку зареєстровано:

- Додаток №13 до колективного договору, укладеного між керівництвом та

первинною профспілковою організацією Чопського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України на 2015-2017 роки, реєстраційний номер 116 від 24.11.2017.;

- Додаток №14 до колективного договору, укладеного між керівництвом та

первинною профспілковою організацією Чопського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України на 2015-2017 роки, реєстраційний номер 117 від 06.12.2017.;