Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Відбулося засідання 27 сесії Чопської міської ради VII скликання (ФОТО)

0

Сьогодні, 30 січня, відбулося засідання 27 сесії Чопської міської ради VII скликання.

До порядку денного було підготовлено та обговорено 25 проектів проектів рішень сесії, серед яких 2 додаткові питання, а 4 не прийняті більшістю голосів.

Засідання розпочалося з привітання депутатів, які у міжсесійний період відзначали дні народження.

Присутні депутати заслухали та затвердили збільшення вартості харчування учнів 1-4 класів, учнів пільгової категорії середньої освіти та вартості плати для батьків за харчування дітей у ДНЗ “Казка”, доповнили перелік адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг, Програму мобілізаційної підготовки Чопа на 2018 рік, зміни у Положенні про порядок передачі в оренду нерухомого майна, що належить до власності територіальної громади міста. Крім того, під час засідання були прийняті рішення щодо передачі в безоплатне користування аварійно-рятувального обладнання, передачу КНС №7 та мереж водовідведення для експлуатації та обслуговування КП ЧМР “Водоканал Чоп”, щодо присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування Чопському міському голові, про припинення Міського комунального підприємства житлово-комунального господарства “Тиса”.

Разом із тим міські обранці затвердили й зміни до міської цільової Програми “Питна вода 2006-2020 роки”, котра набула значного розголосу серед громади Чопа.

Також були розглянуто 13 рішень щодо земельних питань, серед яких 3 не були прийняті, та 1 щодо надання дозволу на розробку детального плану.

У різному виступив депутат Ігор Островський, який запропонував у найшвидший термін розглянути питання щодо підняття заробітної плати працівниками дошкільного навчального закладу “Казка”, а також Ігор Вольський, котрий звернувся з проханням повторно розглянути програму відшкодування, компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян міста Чоп на приміському сполученні (Ужгород-Чоп, Чоп-Ужгород) загального користування залізничним транспортом на 2018 рік.

Наостанок секретар міської ради Михайло Чолавин нагадав про необхідність затвердження графіку звітування депутатів міської перед виборцями до наступного засідання сесії, яке відбудеться 14 березня, та про подачу електронних декларацій за 2017 рік до 1 квітня.