Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Матеріали на сайті міської ради знову перекладатимуться на угорську мову / A VÁROSI TANÁCS WEBOLDALÁNAK ANYAGAI ÚJRA MEGJELENNEK MAGYAR FORDÍTÁSBAN IS

0

Сьогодні, 6 лютого, був підписаний договір про співпрацю між Чопською міською радою та ФОП Іштваном Палком, який займатиметься перекладом висвітленої інформації на офіційному веб-сайті. Після тимчасової перерви новини, публікації, матеріали, що стосуються життя міста та громади, знову будуть оприлюднюватися двома мовами: українською та угорською. Це дозволить покращити інформування жителів Чопа, консолідувати громаду.

Чопська міська рада завжди старається дбати про інтереси мешканців міста.

A mai napon, február 6-án szerződéskötésre került sor a Csapi Városi Tanács és Palkó István Egyéni Vállalkozó között, aki az önkormányzat hivatalos weboldalán közzétett információk magyarra fordításával foglalkozik majd. Egy rövidke szünet után a várost és annak lakosságát érintő hírek, publikációk és egyéb anyagok újra két nyelven, ukránul és magyarul is meg fognak jelenni. Ez elősegíteni hivatott a csapi lakosok informálásának jobbá tételét és a város közösségének konszolidálását.

A Csapi Városi Tanács mindig is város lakossága érdekeinek szolgálatára törekszik.