Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Завершення електронних торгів: хто завершить реконструкцію ДНЗ “Казка” / Befejeződött az elektronikus aukció arról, hogy ki fejezi be a Kazka Óvoda felújítását

0

Сьогодні, 9 лютого, завершується процедура електронних торгів з відбору підрядної організації, яка завершить реконструкцію ДНЗ “Казка”. Тож наступного тижня договір буде вже підписаний. Це дозволить у найкоротші терміни завершити будівельні роботи, які передбачені кошторисом.

Február 9-én befejeződött az elektronikus aukciós eljárás, amelyet a Kazka Óvoda felújítási munkálatait befejezni hivatott alvállalkozó kiválasztására írtunk ki. Az erre vonatkozó szerződés aláírására a jövő héten kerül sor. Ez végre lehetővé teszi, hogy a lehető legrövidebb időn belül befejeződjenek a költségbecslésnek megfelelő építkezési munkák.