Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Про порушення правил благоустрою міста (ФОТО) / A város tisztaságára vonatkozó rendelkezések megsértéséről

0

Шановні мешканці міста Чоп!

Укотре було зафіксовано порушення правил благоустрою поблизу будинків №5 і №7 на вулиці Йосипа Бокшая. Неодноразово було відмічено, що деякі мешканці вказаних будинків викидають пакети зі сміттям не в контейнери, котрі знаходяться поблизу будинку №1, а в урни чи поблизу них, які для цього непризначені. Така поведінка приносить незручності не лише іншим жителям 5 та 7 будинків, але й усій чопській громаді.

У зв’язку з цим міська рада бере під особистий контроль дотримання правил благоустрою мешканцями будинків №5 і №7 на вулиці Йосипа Бокшая і просить небайдужих жителів Чопа повідомляти, якщо вони виявлять несанкціоноване викидання сміття на вказаній території. Адже лише спільними зусиллями ми зробимо наше місто чистішим!

Пам’ятайте: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Tisztelt csapi lakosok!

A Boksay József utca 5. és 7. számú tömbházak környékén már sokadik ízben konstatáltuk a tisztaságra vonatkozó rendelkezések megsértését. Többször tapasztaltuk, hogy a nevezett társasházak lakói a szemetüket nem az 1. sz. ház mellett elhelyezett konténerekbe dobják, hanem az utcai szemétkosarakba, amelyeknek nem ez a rendeltetésük. Ez a magaviselet nem csupán az 5. és 7. sz. házakban élőknek, hanem a város közösségének is kellemetlenségeket okoz.

Ezért a csapi önkormányzat kivételes ellenőrzése alá vonja, hogy a Boksay József utca 5. és 7. sz. alatt miképpen tartják be a tisztaságra vonatkozó rendelkezéseket, és felkéri a lelkiismeretes csapi lakosokat, hogy haladéktalanul jelentsék, amennyiben egyesek nem az arra kijelölt helyre ürítik ki a háztartási hulladékot. Csakis közös összefogással érhetjük el ugyanis, hogy a városunk tisztábbá váljék!

Jegyezzék meg: a tisztaság nem a takarításon múlik, hanem azon, hogy senki ne szemeteljen.