Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Години спілкування у Чопській міській дитячій бібліотеці (ФОТО)

0

У сучасному інформатизованому світі зменшується кількість часу, який діти, підлітки, юнацька аудиторія проводить з книжкою в руках. Надзвичайно важливим є здійснення системної підтримки читання, де основними напрямами є: щорічне поповнення бібліотеки на книги вітчизняних письменників; проведення соціологічних досліджень щодо стану та пріоритетів читання дітей, підлітків, юнацької аудиторії та проведення різноманітних заходів з його підтримки.

З метою розробки та проведення широкої кампанії з просування читання у підлітковому середовищі, активізаціії читацької та творчої активності підростаючого покоління у Чопській міській дитячій бібліотеці 9 лютого проведено літературні читання з учнями 7-А класу Чопської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Учні обговорювали зміст популярних дитячих детективів «Таємниця рудого кота», «Неймовірні пригоди Джеронімо Стілтона», «Остання таємниця».

На думку школярів, детективи для дітей у невимушеній формі змушують думати і розмірковувати, розвивають пам’ять, розширюють кругозір.

У книжках із детективним сюжетом немає ні зброї, ні чарівної палички, а для розгадування таємниць, прояснення заплутаних ситуацій і встановлення особи зловмисника стане в пригоді хіба що розум, допитливість  та цікавість.

Також бібліотекар провела годину творчого дозвілля «Найщиріші привітання у Всесвітній день кохання». Учасники заходу дізналися з легенди, чому кожен шукає свою половинку, що це за свято, чому його називають святом чарівності, романтики і любові.

Учням було запропоновано  зробити «валентинки» власноруч, а в ході спілкування вирішили зробити одну велику «валентинку».