Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ і НС (ФОТО) / Ülésezett a környezetvédelmi és a katasztrófavédelmi bizottság

0

Сьогодні, 19 лютого, у міській раді відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Окрім членів комісії ТЕБ і НС, також були присутні начальники управління освіти, культури молоді та спорту Марія Лугова, відділу охорони здоров’я Віктор Курин, провідний фахівець Ужгородського МРВ Управління ДСНС України у Закарпатській області Ганна Усенко, начальник відділення охорони здоров’я Чопського прикордонного загону Андрій Кузьо.

Присутні обговорили стан захворюваності у навчальних закладах міста. Відповідно до рішення комісії у зв’язку з перевищенням епідемічного порогу у ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 і №2 імені Іштвана Сечені призупиняється навчально-виховний процес з 20 до 26 лютого включно.

Також на засіданні було затверджено паспорт ризику Чопа на 2018 рік. Останнім питанням, яке присутні розглянули — система оповіщення населення у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації. Зокрема, було обумовлено про кількість засобів оповіщення, їхнє розташування на території міста та стан роботи.

Február 19-én a Városházán ülésezett a technogén-környezetbiztonsággal és rendkívüli helyzetekkel foglalkozó bizottság. A testület tagjain kívül jelen volt még Marija Luhova, az oktatási, kulturális, ifjúság- és sportügyi hivatal vezetője, Viktor Kurin, az egészségügyi osztály vezetője, Hanna Uszenko, az ukrán Katasztrófavédelmi Szolgálat Kárpátalja megyei, Ungvári Járásközi Osztályának főmunkatársa, valamint Andrij Kuzjo, a csapi határőrosztag egészségügyi osztályvezetője.

 A résztvevők megvitatták a város iskoláiban tapasztalható megbetegedések helyzetét. A bizottságok közös döntése alapján február 20. és 26. között tanítási szünetet rendeltek el az I-III szintű Csapi 1. Sz. Középiskolában és a 2. Sz. Széchenyi István Középiskolában egyaránt.

A továbbiakban a megjelentek jóváhagyták Csap 2018. évi kockázati igazolványát. Úgyszintén terítékre került a lakosságnak az esetleges rendkívüli helyzet veszélye esetén történő riasztási rendszerének állapota is. Ezen belül megtárgyalták a riasztásra alkalmas eszközök mennyiségét, azok elhelyezkedését a város területén, illetve azok működőképessége.