Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У загальноосвітніх школах міста провели заходи, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні (ФОТО) / A Mennyei Század Hősei napjának szentelt órákat tartottak a csapi iskolákban

0

Учора, 19 лютого, у загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів №1 і №2 імені Іштвана Сечені пройшли заходи, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні.

У ЗОШ №1 були проведені інтегровані уроки, уроки-пам’яті та виховні години, присвячені подіям на Майдані, які відбулися у лютому 2014 року.

У Чопській загальноосвітній школі №2 імені Іштвана Сечені для учнів 8-11 класів з нагоди вшанування пам’яті героїв Революції Гідності та героїв Небесної Сотні був проведений патріотичний урок історії. Про події того часу учням розповів Мага В.В., після чого вони подивились документальний фільм “Небесна Сотня”.

Február 19-én tematikus tanórákat tartottak a csapi 1. Sz. Középiskolában és a 2. Sz. Széchenyi István Középiskolában a Mennyei Század Hősei napjának alkalmából.

Az 1. sz. iskolában integrált tanórákra került sor emlékórák és nevelési órák formájában, amelyek kijevi Majdanon 2014 februárjában történtekkel foglalkoztak.

2. Sz. Széchenyi István Középiskolában a Büszkeség Forradalma és a Mennyei Század Hősei napjának tiszteletére hazafias tematikájú órákon vettek részt a gyerekek. Az akkori eseményekről Maha László tartott előadást, melyet követően a tanulóknak levetítették a Nebeszna Szotnya c. dokumentumfilmet.