Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У початковій школі ЗОШ №1 завершені ремонті роботи (ФОТО) / Az 1. Sz. Középiskolában befejezték a felújítást

0

Як ми повідомляли, у січні у корпусі початкової школи загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 розпочалися ремонтні роботи у вбиральнях. Загалом була повністю замінена внутрішньобудівельна мережа водовідведення та водопостачання, сантехніка, у туалетах проведено відновлювальні роботи та викладена плитка.

Станом на сьогодні класи готують до прийому дітлахів, тож уже з вівторка, 27 лютого, учні 3-4 класів будуть знову ходити у першу зміну.

Mint arról beszámoltunk, az I-III. szintű 1. Sz. Középiskola elemi osztályoknak fenntartott épületében januárban elkezdődött a mosdóhelyiségek felújítása. Többek között kicserélték a teljes vízvezeték- és csatornahálózatot, a mosdó- és vécékagylókat, valamint a csempeburkolatot.

Jelenleg az épület immár készen áll a kisiskolások fogadására, így február 27-től a 3-4. osztályosok végre újra a délelőtti váltásban tanulhatnak.