Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Чопські волонтери організували службу і панахиду до Дня Героїв Небесної Сотні та відправили посилку для військових (ФОТО) / / A csapi önkéntesek istentisztelet és rekviem keretében emlékeztek meg a Mennyei Századról, valamint csomagokat küldtek a katonáknak

0

20 лютого Громадською організацією волонтерів міста Чоп було організовано проведення у греко-католицькій церкві священиком Аттілою Сабо служби Божої і панахиди за невинно вбитими на Майдані та за упокій душі загиблого героя Чопа Олега Коваля.

Також міськими волонтерами була зібрана і відправлена посилка для військових частини А2892 Луганської області. Зокрема, мешканкою міста Марією Миколаївна Іваньо, котра неодноразово в’язала теплі речі для військових, було зроблено та відправлено 30 пар шерстяних шкарпеток. Також волонтерами Катериною Іванівною Вересюк та Марією Миколаївною Алексеєнко було придбано та надіслано цукерки, печиво та консерви.

Ми вдячні небайдужим мешканцям Чопа, які підтримують наших військових.

Február 20-én a Csapi Önkéntesek Civil Egyesülete Szabó Attila atya közreműködésével istentiszteletet és megemlékezést tartottak a görögkatolikus templomban a Majdan ártatlan áldozatainak, illetve a hősi halált halt Oleg Koval emlékének tiszteletére.

A helyi önkéntesek ajándékcsomagokat is összeállítottak a Luhanszk megyei А2892 sz. katonai alakulat tagjai számára. Ivanyo Marija Mikolajivna csapi lakos például, aki már több ízben gyűjtött meleg holmikat a katonáknak, ezúttal 30 pár gyapjúzoknit kötött a frontvonalra. Vereszjuk Katerina Ivanyivna és Alekszejenko Marija Mikolajivna pedig saját pénzen vásárolt édességeket, kekszet és konzerveket küldtek a kiskatonáknak.

Ezúton fejezzük ki hálánkat mindazon csapi lakosoknak, akik támogatásaikkal teszik jobbá katonáink mindennapjait.