Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради (ФОТО) / Ülésezett a Csapi Városi Tanács végrehajtó bizottsága

0

Сьогодні, 22 лютого, відбулося засідання виконавчого комітету.

До порядку денного було підготовлено 26 проектів рішень, серед яких одне додаткове питання.

Члени виконавчого комітету затвердили звіти про роботу протягом 2017 року Центру надання адміністративних послуг, служби у справах дітей та Комісії з питань захисту прав дитини, відділу охорони здоров’я та відділу міського господарства, про підсумки виконання бюджету міста за січень-грудень 2017 року. Крім того, була створена комісія з розгляду питань встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок у міста Чоп і  внесені зміни у складі комісії з визначення збитків власникам землі та землекористувачам, надано дозвіл на видалення зелених насаджень, впорядковане адресне господарство. Разом із тим присутні затвердили список осіб, що перебувають на обліку громадян потребуючих поліпшення житлових умов,  та зміну договору найму житлового приміщення.

Також на засіданні було прийнято 15 рішень про надання матеріальної допомоги.

Február 22-én ülésezett a Csapi Városi Tanács végrehajtó bizottsága.

Az esemény napirendjén 26 határozati javaslat szerepelt.

A végreható bizottság tagjai jóváhagyták az Adminisztratív Szolgáltató Központ, az egészségügyi osztály, a Gyermekügyi Szolgálat és a gyermekek jogvédelmével foglalkozó bizottság 2017-ben végzett munkájáról, illetve a városi költségvetés teljesítésének január és 2017 decemberének folyamán eredményeiről szóló beszámolókat. A továbbiakban egy bizottságot hoztak létre, amelynek hatáskörébe a városban elhelyezendő információs és emléktáblák kérdése tartozik majd, valamint változtatásokat eszközöltek a földtulajdonosok és földhasználók veszteségeivel foglalkozó bizottság összetételében, majd határoztak a fakivágási engedélyek és a lakcímnyilvántartó hivatal ügyeinek rendezése tekintetében. A megjelentek jóváhagyták a lakáskörülmények javítására szoruló személyek listáját, és módosították a lakhelybérleti szerződéseket.

Az ülésen döntés született 15 anyagi támogatás kiutalásáról a rászorulóknak.