Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Вихованець ДЮСШ здобув призове місце на Чемпіонаті України з боксу пам’яті воїнів-афганців (ФОТО) / A Városi Sportiskola növendéke dobogós helyen végzett az afgán veteránok emlékére rendezett ukrajnai ökölvívó-bajnokságon

0

10-18 лютого у місті Бердянськ пройшов Чемпіонат України з боксу пам’яті воїнів-афганців серед юнаків 2005-2006 років народження.

Участь у турнірі взяв і вихованець Чопської дитячо-юнацької спортивної школи Дмитро Мага (тренер Володимир Іваницький), який укотре продемонстрував чудові результати. У ваговій категорії 56 кілограм  хлопець здобув срібло.

Вітаємо юнака з цим здобутком та бажаємо нових звершень!

Bergyanszkban február 10. és 18. között rendezték meg az afgán veteránok emlékére rendezett ukrajnai ökölvívó-bajnokságot a 2005-2006-ban született ifjak körében.

A tornán részt vett a Csapi Sportiskola növendéke, Dmitro Maha (edzője Volodimir Ibanickij) is, aki hihetetlen teljesítményt nyújtott. Az 56 kilogrammosok körében ugyanis ezüstérmes lett..

Ezúton gratulálunk neki, és kívánunk számára még nagyon sok sportsikert!