Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

У міській раді засідала комісія з ТЕБ і НС / Ülésezett a környezetvédelmi és a katasztrófavédelmi bizottság

0

Сьогодні, 26 лютого, у міській раді відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Окрім членів комісії ТЕБ і НС, також були присутні начальники управління освіти, культури молоді та спорту Марія Лугова, відділу охорони здоров’я Віктор Курин.

Було розглянуто питання щодо продовження призупинення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх школах міста у зв’язку з епідситуацією по захворюваності на ГРВІ та грип. Членами комісії було прийнято рішення продовжити карантин з 27 лютого до 3 березня включно.

Також присутні заслухали аналіз пожеж і наслідків від них на території міста Чоп станом на 31 грудня 2017 року.

Február 26-án a Városházán ülésezett a technogén-környezetbiztonsággal és rendkívüli helyzetekkel foglalkozó bizottság. A testület tagjain kívül jelen volt még Marija Luhova, az oktatási, kulturális, ifjúság- és sportügyi hivatal vezetője és Viktor Kurin, az egészségügyi osztály vezetője

 A résztvevők megvitatták a város iskoláiban a vírusos légúti és influenzás megbetegedések elrendelt tanítási szünet meghosszabbításának kérdését. A bizottságok közös döntése alapján a vesztegzár meghosszabbításáról döntöttek, amelynek határideje ily módon február 27-ről március 3-ra módosul.

A megjelentek ezenkívül meghallgatták a Csap területén előforduló tűzesetek elemzéséről és következményeiről szóló beszámolót a 2017. december 31-ig terjedő időszakra vonatkozóan.