Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Інформація про надання матеріальної допомоги / Értesítés az anyagi segély folyósításáról

0

Шановні мешканці міста Чоп!

Доводимо до Вашого відома, що відповідно до рішення №5 шістнадцятої сесії сьомого скликання у Чопі затверджена міська  цільова комплексна   програма   «Турбота» на  2017 – 2018 роки. Її головна мета полягає у реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення, наданні матеріальної допомоги малозабезпеченим, непрацездатним, важко і хронічно хворим громадянам, багатодітним і неповним сім’ям, громадянам похилого віку, ветеранам війни та праці, особам з обмеженими фізичними можливостями, у тому числі дітям-інвалідам, а також учасникам антитерористичної операції, пораненим, травмованим (або одному з членів їх сімей), сім’ям загиблих мешканців міста Чоп  – учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщеним особам, іншим громадянам, які внаслідок недостатнього матеріального забезпечення потребують соціальної підтримки; підтримці громадських організацій інвалідів та ветеранів, інших громадських об’єднань.

Шановні мешканці міста, звертаємо Вашу увагу! Якщо Ви маєте рідних чи близьких, сусідів чи знайомих, яким виповнилося 80, 85, 90, 95 і т.д. років рекомендуємо звертатися до Чопської міської ради для отримання матеріальної допомоги. Для цього необхідно прийти у приймальню з паспортом та ідентифікаційним кодом та написати заяву.

Із повним переліком необхідних документів для отримання усіх видів матеріальної допомоги можна ознайомитися на офіційному веб-сайті міської ради у розділі «Нормативна база. Рішення. Міської ради» 16 сесія від 02.11.2016 року рішення №5 «Про затвердження  міської  цільової комплексної    програми   «Турбота»  на  2017 – 2018 рр.», у приймальні міської ради або Управлінні праці і соціального захисту населення.

Tisztelt csapi lakosok!

Értesítjük Önöket, hogy a hetedik összehívású csapi képviselőtestület tizenhatodik ülésének 5. sz. határozatával jóváhagyta a 2017-2018-as évekre szóló Turbota (Gondoskodás) komplex programot. Ennek alapvető célja a lakosság szociális védelmére irányuló állami politika érvényesítése, a kisjövedelműek, munkaképtelenek, súlyos és krónikus betegek, a sokgyerekes, illetve csonka családok, az idősek, a háború, illetve a munka veteránjainak, a mozgáskorlátozottak, ide értve a rokkant gyerekek, továbbá a terrorellenes műveletek résztvevőinek, sérültjeinek, sebesültjeinek (vagy ezek egyik családtagjának), a terrorellenes műveletek csapi áldozatai családjainak, a belső migrációra kényszerült személyek, valamint az egyéb okokból szociális támogatásra szoruló lakosok anyagi segélyezése; a rokkantak és veteránok civil szervezeteinek, és más társadalmi szervezetek támogatása.

Ezúton hívjuk fel a tisztelt városlakók figyelmét! Amennyiben Önöknek van olyan családtagjuk, rokonuk, szomszédjuk, akik betöltötték 80., 85., 90., 95. stb. életévüket, hogy keressék fel a Csapi Városi Tanácsot az anyagi segély igénylése céljából. Ennek érdekében fáradjanak el az önkormányzat fogadószobájába a személyi igazolvánnyal és a személyes adóazonosító számmal, és írják meg a kérvényüket.

Az anyagi segélyek bármelyik formájának igényléséhez szükséges okmányok listájának megismeréséhez keressék fel a városi tanács hivatalos weboldalának megfelelő fejezetét: розділі «Нормативна база. Рішення. Міської ради» 16 сесія від 02.11.2016 року рішення №5 «Про затвердження  міської  цільової комплексної    програми   «Турбота»  на  2017 – 2018 рр.», az önkormányzat fogadószobáját vagy a Munkaügyi és Szociális Védelmi Hivatalt (Управління праці і соціального захисту населення).