Чопська
міська рада

Офіційний веб-сайт

Подяка небайдужим мешканцям / Köszönet a figyelmes csapi lakosoknak

0

У зв’язку з низькими температурами сталося замикання лінії електропередач, що спричинило включення вуличного освітлення у деяких частинах міста протягом світлового дня. Протягом вихідних спільно з працівниками Ужгородського РЕМу проблему було усунуто.

Висловлюємо подяку небайдужим мешканцям міста, які турбувалися та повідомляли про це. Тільки спільними зусиллями ми зробимо наше місто кращим!

Az elmúlt napok hideg időjárása következtében a jegesedés miatt több helyen is zárlat lépett fel a közvilágítási rendszerben, ezért fordulhatott elő, hogy egyes lámpák nappal is világítottak. Az üzemzavart a járási elektromos művek munkatársaival közösen sikerült elhárítani a hétvégén.

Ezúton mondunk köszönetet azoknak a lakosoknak, akiknek nem közömbösek a közügyek, akik vették a fáradságot, és felhívták a figyelmet a rendellenességre. Csakis közös erőfeszítéssel tehetjük jobbá a városunkat!